TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.04.2016, Në orën: 15:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1656 herë

Titulli : GOLF 5 2.0 TDI 6 SHPEJTESI NGA ZVICRRA PA DOGAN

Çmimi : 3,950 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

GOLF 5
I POSA ARDHUR NGA ZVICRRA
I PA DOGANUAR
2.0 TDI
VITI PRODHIMIT 11.2004
4 DYER
NGJYR E ZEZ
MANUAL 6 SHPEJTESI +R
POSEDON
SERVO
TIMON 3SH
MBYLLJE QENDRORE
XHAMA ELEKTRONIK
ABS ESP AIRBAG
KLIM NUK KA
FELLNE ME GOMA POTHUAJSE TE REJA
SHUM I RUJTUN SHUM I PAQT
NDRRIME NUK BEJM
PER INFO 044954553 ALBNIT
SHUM TE GJENDJE TE MIR OPTIKE DHE TEKNIKE\

SHPALLJET TJERA