TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.04.2016, Në orën: 15:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1653 herë

Titulli : GOLF 4 1.9 SDI

Çmimi : 3,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 300,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2000

Përshkrimi

SHES GOLF 4 1.9 SDI NE GJENDJE TE MIRE TEKNIKE
POSEDON KLIMEN
AIRBAG
GOMAT E MIRA
REGJISTRIM DERI ME 5 / 01 /2017 ....vetura eshte e ardhur nga Belgjika dhe eshte Regjistruar per here te pare me 05/01/2016

SHPALLJET TJERA