TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.04.2016, Në orën: 15:11 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1472 herë

Titulli : Shitet ose ndrohet bmw 525 tds 1 vit regjistrim

Çmimi : 3,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 525

Ngjyra :

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 300,000

Motori (kubik) : 2500

Viti : 1997

Përshkrimi

Shes Ose Ndroj Bmw 525 TDS dizel 1 vit regjistrim ne emer tem personal 4 goma te reja ne gjendje te mir optike dhe teknike. Nuk osht hipotek apo peng bankar perkthimi behet meniher tek pronari i ri

Tel:044263814.
049599399: viber

SHPALLJET TJERA