TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.04.2016, Në orën: 15:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 892 herë

Titulli : VW Golf 5 tdi -05

Çmimi : 6,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Golf 5
Tdi dizel 2005 vitti
4dyr 4goma treja
Klim po abs po h?drol?c po
Zamanjac korp set? komplet iri
Serv?sat krejta full
Regj?str?m der? gusht
Felnat treja
Karaser?a asnje vij nuk ka
Trap bomm komplet treja
Per dukumenta me garancion
ipotek nuk esht
Sh?tet urgjent flm
dhe ndrim i mundshem

SHPALLJET TJERA