TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.04.2016, Në orën: 15:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3521 herë

Titulli : Mercedes S320

Çmimi : 6,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes S 320

Ngjyra : Ari

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 300,000

Motori (kubik) : 3200

Viti : 2000

Përshkrimi

SHES mercedes S320 cdi i vitit2000.vetura posedon klimatronik ,automatik tiptronik,fellne,te bukura ngjyra e arit,1vjet regjistrim,dritare elektrike,servise te kryera dhe ne nje gjendje tejet te rregullt teknike optike motorri perfekt ndrruesi (menjaqi)perfekt,interieri i krem dhe shum i ruajtur,qdo gje ne funsion.ndrrim i mundshem ju mirpresss

SHPALLJET TJERA