TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.04.2016, Në orën: 15:56 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1482 herë

Titulli : Objekt "Victoria Residence"

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 6000m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 2

Mobilimi : +38269663000+38268123995

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor

Përshkrimi : Ofert per banes luksoze ne objektin „Victoria Residence“Mali i zi,Budva-center

Banesa eshte gati per perdorim , qmimi sipas dizajnit te brendshemObjekti Victoria Residence

6000 m2 71 Apartamente

10 kate + garazhda

Objekti gjendet ne qender te Budvës, 100m2 ,pamje nga deti dhe apartamente gati per shfrztyim.Të gjitha punët e brëndshme të enterierit të llogaritura në çmim dhe në perdorim , materiali“ Biznes plus“ me klas.Dekorimi

Dhoma

Pllafon

Ndriqimi

Tapeta

Parketi i klasit te parë

Nxemje të dyshemesëBanjot :

Saniter: Villery and Boch

„Travertini“ granit

Mozaik „Valentini“

Fasada „ Tanvertini granit, alu-bond ngjyr ari.

Kompania jonë ofron të gjitha shërbimet për klientet e vet, pastrim,orjentim dhe mbikëqyrje gjatë gjithë vitit.

Jep garanci 10 vjet per kualitetin dhe iyolimin e ujit. 30 vjet garancion per fasad.Ndertesa është qëndrueshme, minimumi 100 vjet per perdorim.

Eshtë nën vëzhgimin e kamerave,sistemin e siguris,garazhd të mbyllur .

Ne këtë moment ne ofrojm per për ju apartamente 1-3 dhoma për fjetje.

Apartamentet me 1 dhomë per fjetje, 44m2,49m2,55m2 dhe studio apartament 31m2.

Apartamentet me 2 dhoma per fjetje,75m2,79m2,93m2 dhe 140m2

Penthaus në katin e 9 me 3 dhoma 124m2 ne katin e 8 , 2 dhoma për fjetje,2 banjo dhe bazen.

Ju bleni një pjes të parajses në Mal të zi.

Te gjitha agjensionet ofrojn nje komision prej 5% të vleres së pasuris.

Për informata me te hollësishme mund të na kontaktoni ne numrin:
Mimoza dhe Marigona Ramaj
Menagjer per shitje te objektit "Victoria Residence"
tel dhe viber +386 49 315321

Zyra ne Mal të zi: +38269663000 & +38268123995

www.chernogoriyastroyinvest.com

SHPALLJET TJERA