TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.04.2016, Në orën: 16:11 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 275 herë

Titulli : shitet Renault Laguna

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Laguna

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 232

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2001

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shitet Renault Laguna 1.9 dci, rexhistrim deri me 29.07.2016, vetura eshte ne gjendje te rregullt, posedon klimatronike, ditaret dhe pasqyret elektrike, abs, asr, esp, tempomat, vollan levizes, 6 shpejtësi +R, kater gomat e reja M+S. Çmimi i diskutueshëm

SHPALLJET TJERA