TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.04.2016, Në orën: 20:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1673 herë

Titulli : BMW X5

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2006

Përshkrimi

** BMW X5 3.0 DIZEL ......................................
** MODELI MODIFIKANT .....................................
** PANARAM FUNKSIONALE ..............................
** REGJISTIM DERI NE TETOR 2016..................
** KLIMATRONIC FUNKSIONALE ..........................
** KARRIKAT ME TELEKOMAD ...........................
** KARRIKAT ME THYMJE DHE MASAZH..............
** KILOMTRA 195 MI TE GARANTUERA...............
** VITI I PRODHIMIT 2005 NE FUND ......................
** CD-MP3- AUX FUNKSIONALE ............................
** DRITAT XENOX -BIG XENON ............................
** HALLOGENKA FUNKSIONALE ..........................
** VETURA POSEDON SERVISIN E KRYER ............
** VETURA POSEDON VETEM NJE PRONAR .......
** NE EMRIN TIM PERSONAL .................................
** MUNDESI NDRRIMI ME VETUR MAT VOGEL .......
** HIPOTEK NUK ESHT .........................................
** NR TEL 044-360-932 ....049-797-767 +VIBER .. ** QMIMI ME MARRVESHJE .............................

SHPALLJET TJERA