TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.04.2016, Në orën: 21:00 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1149 herë

Titulli : Golf 5 1.9 TDI viti 2005

Çmimi : 4,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet golf 1.9 TDI
viti prodhimit 2005
te kaluara 216.000 me liber servisi
Rryp dhemzor set dhe servis i madh i ber me 210.000 kilometra
i ardhur nga zvicrra me dt 20.03.2016
posedon :
klimatronik
manual
tempomat
Vollan 3-sh

i ruajtur shum si mrenda ashtu dhe jasht
per me shum thirr ne nr 049707174

SHPALLJET TJERA