TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 14.04.2016, Në orën: 21:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 321 herë

Titulli : Mercedes E300 Diesel Automatik

Çmimi : 1,350 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 300

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200

Motori (kubik) : 3000

Viti : 1996

Përshkrimi

Shitet Mercedes E300 Diesel Automatik viti 1996 në gjendje të mirë teknike.

Vetura është e importuar nga Zvicra dhe është pa Doganë.

Ju mirëpresim. 044 801 101

SHPALLJET TJERA