TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.04.2016, Në orën: 02:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 830 herë

Titulli : GOLF 5 2.0 TDI RKS 10 MUAJ LEKUR FULL

Çmimi : 6,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

SHES GOLF 5 2.0 TDI
VITI PRODHIMIT 10-2004
MANUAL 6 +R SHPEJTESI
4MOTION
I REGJISTRUAR RKS 10 MUAJ
ESHT NE EMER TIMIN
POSEDON
FULL ULESE LEKUR ME NXEMJE DHE ME RRYM
KLIMATRONIK
MBYLLJE QENDRORE
SHIBER
ABS ESP ASR AIRBAG
SERVO
4 DYER
XHAMA ELEKTRONIK
NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE
PER INFO 044954553 ALBNIT

SHPALLJET TJERA