TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.04.2016, Në orën: 02:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1086 herë

Titulli : VW Tiguan 2.0 tdi Automatik 7 shpejtsi DSG

Çmimi : 16,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Tiguan

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

shes tiguan 2.0 tdi Automatik DSG 7 shpejtsi vetura ka kilometra te garantuar me libra te servisit shum ne gjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme per me shum 044 431 606

SHPALLJET TJERA