TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.04.2016, Në orën: 02:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2764 herë

Titulli : Audi A3 1.9 TDI -09

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2009

Përshkrimi

shes Audi A3 1.9 TDI pa Dogan full extra
klim tronic
tempo mat
nxemje Karrika
Lleda Para Mrapa (Xenon bi Xenon)
xhama Zi fabrikish
etj e Servisuar Komplet Set shum e rujtumne si mbrena Ashtu dhe Jasht
viber +37744 52 52 66

SHPALLJET TJERA