TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.04.2016, Në orën: 02:29 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 5302 herë

Titulli : MERCEDES S-CLASS 320B FULLL

Çmimi : 3,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes S 320

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 3200

Viti : 2000

Përshkrimi

SHES
MERCEDES BENZ
S - CLASS
320 BENZIN
VITI PRODHIMIT 2000
I POSA ARDHUR
PA DOGAN
NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE\
POSEDON KLIMATRONIK
XHAMA ELEKTRONIK
LEKUR KREM
MBYLLJE QENDRORE
ABS ESP ADR AIRBAG
PER INFO 044954553 ALBNIT

SHPALLJET TJERA