TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.04.2016, Në orën: 02:30 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2878 herë

Titulli : Shes Urgjent Pasat 2.0 TDI - RKS Viti 06

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes VW Passat 2.0 TDI

-Vetura eshte ne gjendje perfekte
-Ngjyre e hirit metalike
-6 shpejtesi
-160.000 km te kaluara (Garantoj)
-Ulse gjysem lekure dhe shum te ruajtura
-Servisuar komplet para 1 muaji
-Navigacion
-Klimatronik
-Kuke terheqese
-Bord kompjuterik
-Fellne dhe goma shum te mira
-ESP
-ABS
-Air Bag
-Komanda ne timon
-Sistem Alarmi
-Xhamat elektronik
Jam pronar qe 5 vite , dhe i servisuar qdo here me kohe.

( Rexhistrimi i Skaduar)

Verejtje: Vetura eshte me sistem ANGLEZ

Per me shum info kontakto nel +37744261023
+38649897-378

SHPALLJET TJERA