TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.04.2016, Në orën: 02:33 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 751 herë

Titulli : VW Golf 6 Highline 2.0 tdi DOGANA E PAGUAR -10

Çmimi : 9,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 120,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

Urgjentisht shitet vetura e tipit Golf 6 modeli Highline 2.0 tdi DOGANA E PAGUAR

Vetura posedon Klimatronik,Board kompjuter,Alarm,Abs,Servo,esp,Gjama me rryme,Mbyllje qendrore,Hapje/Mbyllje me dirigjues nga largesia,Air bag,Timon multifunksional,Hapje/Mbyllje te gjamave me dirigjues,Goma te reja,Hallogenka etj etj

Vetura posedon 120000 km 100% ORIGJINALE dhe te garantuara me libra te servisit...

Eshte ne gjendje shum te mire si teknike po ashtu edhe optike

SHPALLJET TJERA