TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.04.2016, Në orën: 02:37 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1667 herë

Titulli : VW Golf 5 2.0 Automatik DSG -06

Çmimi : 7,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

shes veturen golf 5 2.0 tdi Automatik DSG isapo Doganuar vetura posedon klimatronik abes bordkompjuter tempomat shum ne gjendje te mir teknike si ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme vetura shitet prej AutoSallonit AutoStar per me shum 044 431 606
kiki

SHPALLJET TJERA