TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.04.2016, Në orën: 03:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 105 herë

Titulli : INCIZIM PROFESJONAL

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Dasma & Fotografi

Përshkrimi : Ofert specjale gjat ketij sezoni të vitit 2016 per ju që dëshironi të keni ekip cilsor në incizimin dhe fotografimin e Dasmes, Fejeses, Synetis, Ditlindjes, Mbremjes te matures, Konferencave te ndryshme, Prezantimeve të rendesishme ETJ . Ne si ekip profesjonale ju ofrojm bashkëpunimin me ne me qmime shum të volitshem dhe me cilsi superjore Na kontaktoni në +377 44 888 698 VIBER +38649 888 698 si dhe +377 44 77 99 38 VIBER me respekt stafi i A&M
NA NDIQNI PER QMIMET NE FOTO

SHPALLJET TJERA