TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.04.2016, Në orën: 11:04 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 237 herë

Titulli : Ford Focus 1.8 TDci 115PS

Çmimi : 3,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Ford Focus

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 230,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 2004

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks

Përshkrimi

Viti i prodhimit: 2004,, TDci, ci te kuqe Regjistrimi i pare rks e doganuar dhe regjistruar ne Shtator 2015, regjsitrim deri ne 29.09.2016, ne gjendje shume te mire teknike dhe optike, shpenzime minimale. Klime AC. Te gjitha filterat dhe vaji te nderruara ne javen e fundit te Shkurtit. Ka edhe kartonin e gjelbert per Maqedoni deri ne fund te regjistrimit. Vetura eshte ne emrin tim personal dhe nuk eshte hipotekë. Radio fabrikisht te fordit me CD. 2 celesa. Goma te reja te veres me fellne te aluminit.
Vetura gjindet ne Prizren.
Mund te kontaktoni edhe ne viber +37744974314

SHPALLJET TJERA