TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.04.2016, Në orën: 16:40 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 181 herë

Titulli : Hyundai Santafe

Çmimi : 7,200 €

Kategoria : Vetura

Përshkrimi : Hyundai santafe 2004 2.0 crdi 4x4 179km serviset e kryme te gjitha sigurim ni vit ulset me nxemje .gjamat kolor original .goma te veres dhe te dimrit te reja

SHPALLJET TJERA