TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.04.2016, Në orën: 17:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 38 herë

Titulli : Shes Piaggio Beverly 125cc Viti 2002

Çmimi : 1,250 €

Kategoria : Motoçikleta & Skuterë

Përshkrimi : Shes Piaggio Beverly 125cc,Viti 2002,vetem 10.000 km te kaluara,i ardhun nga Zvicra dhe i doganuar,ne gjendje shum te mire teknike.

SHPALLJET TJERA