TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.04.2016, Në orën: 20:39 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 359 herë

Titulli : Shitje Mercedes 2004 transporter

Çmimi : 4,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes Viano

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Furgon

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 240

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2004

Ekstra : ABS

Përshkrimi

Klima
Abs
Esp
Timon levizes
Karriget me lift
Me libra te servisit te gjitha
Viti 2004
Shum i ruajtun si jasht dhe brenda
Ska nevoj per as 1 cent investim
I posaardhun prej gjermanie

SHPALLJET TJERA