TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.04.2016, Në orën: 09:30 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2987 herë

Titulli : Shes BMW X5 - Modifikant

Çmimi : 9,350 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 269

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2004

Ekstra : Panorama

Përshkrimi

shitet bmw x5 3.0 automatik tiptronik , vetura eshte 2004 dhe posedon : senzora para dhe pas , karrikat me nxemje , bordcompjuter , navi , cd shanzher , tempomat , dritaret me rrym dhe me nxemje ,dy qelsa dhe liber te servisit , regjistrim edhe 10 muaj , kilometrazha 269.000 te garantuara me liber te servisit, Veturen mundeni ta dergoni per kontroll ku te doni, perkthimi behet menjeher , hipotek nuk eshte per Veture garantoj dhe ndrrime nuk bej ...

SHPALLJET TJERA