TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.04.2016, Në orën: 09:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 854 herë

Titulli : Shes Mercedesin C220

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 220,000

Motori (kubik) : 2.2

Viti : 2001

Ekstra : Panorama

Përshkrimi

Shes Veturen Mercedes C220 ne gjendje shum te mir teknike ashtu edhe optike,vetura posedon Abs,Esp,Srs,Panoram,Drita Xenon dhe regjistrim deri Ne shkurt te vitit 2017.

SHPALLJET TJERA