TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.04.2016, Në orën: 10:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 112 herë

Titulli : (QIRA)Leshoj me qera katin e shtepise ne Taslixhe

Çmimi : 250 €

Kategoria : Qera: Shtëpi

Madhësia : 80m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 1

Mobilimi : po

Ekstra : Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni i Patundshmerive "JONI" leshon me qera katin e shtepise shume luksoze ne lagjen Taslixhe te Bashkesia Lokale.
Ka Sallon dhe kuzhine, 3dhoma, banjo, terrase, hapesire ne oborr.

Na kontaktoni:
+377 45 685 000
+377 45 699 111
+386 49 537 532

SHPALLJET TJERA