TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.04.2016, Në orën: 13:20 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 58 herë

Titulli : Shërbime Pastrimi

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Pastrim dhe Mirëmbajtje

Përshkrimi : XoXo Express ofronë sherbime të pastrimit në qytetin e Gjakovës.

Ju mirëpresim. 044 801 101

SHPALLJET TJERA