TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.04.2016, Në orën: 16:11 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1235 herë

Titulli : Mercedes B200 Shitet/Nderrohet 044261915

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes B 200

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Mercedes B Class 2.0 dizell
Motorr me zingjire
Viti i prodhimit:2005
i pa doganuar me tabela te gjermanis.

=VETURA POSEDON=
•Klimatronik ne funksion
•Abs
•ESP
•Mbyllje qendrore
•Mbyllje me komand
•Tempomat
•Komanda te bordkompjuterit ne timon
•Radio me komanda ne timon
•Ulset shume te pasterta me nxemje
•Audio sistem shume te mire
• gjamat elektronik
•Pasqyret elektronike
•Dritat me ndezje automatike
•Drita te mjegulles
•Km te sakta

Vetura eshte ngjendje Te mire teknike
Punon shume mire dhe me hargjime te vogla.
Hym ne nderrim me vetura te tipit ; Golf -6 , Audi- 4, BMW, Pasat. Mund te shtojm sipas vlres se tregut.

SHPALLJET TJERA