TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.04.2016, Në orën: 16:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1126 herë

Titulli : VW Passat 3c TDI ekstra i mir

Çmimi : 6,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2007

Përshkrimi

shes passatin 3c 2.0 TDI ne fund te 2006 ni vit regjistrim

vetura posedon
klimatronik
boardkompjuter te madh
tempomat
esp
abs
navication
tv radio cd taskrim
telefon original vw taskrim funksionale
mbyllje qendrore
karrikat elektronike me nxemje
pasqyret me nxemje dhe erssim per naten
felne alumini 17 coll original vwme goma dimrit pirelli M+S
llajse kromi
drita mjegulles
drita automatike
senzor parkingu
senzor fshisave
rrypin dhembzor te nderruar
airbak te ter veturen
i posa regjistruar 11 muj regjistrim
osht ne gjendje teper te mir teknike nuk ka nevoj per investim
nuk osht hipotek perkthimi mund te behet meniher te blersi
per me shum kontakto ne nr. 044555431
vetura e ka preardhjen nga Gjermania
viber +37744555431SHPALLJET TJERA