TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.04.2016, Në orën: 16:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 551 herë

Titulli : Shes Veturen Golf 5 2.0 TDI 6 Shpejtesi

Çmimi : 6,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes
Veturen
Golf
5
2.0
TDI
6 Shpejtesi
Klimatronic
Bordkompjuter
Tempomat
Esp
Esr
E tj..
Ne gjendje shume te mire teknike
I sapo ardhur
Me Dogan
Dhe
Homologim
Te kryer

044 949 949

SHPALLJET TJERA