TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.04.2016, Në orën: 16:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1602 herë

Titulli : Mercedes SLK 230 Kompresor

Çmimi : 5,444 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes SLK

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Kabriolet

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 2300

Viti : 2002

Përshkrimi

Slk ne rks deri mujin e 10 regjistrim me full opsion klima fellga 18 me goma te reja karrigat likur me nxemje cd ksenon kabrio hapet dhe mbyllet me pull full full
Me 6 shpejtsi
Viber +37744445452

Stublla

SHPALLJET TJERA