TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.04.2016, Në orën: 02:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3497 herë

Titulli : VW Golf 3 -97

Çmimi : 3,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 3

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1997

Përshkrimi

Shes golf 3 -97 ne gjendje te shkelqyshme me motor 1,9 turbo dizel shpenzime shum te vogla .

Extra

Fellne 15-she per verKlim

Dritaret me rrym dhe pasqyret

Abs

Airbag

Servo

Extra muzik me mp3 panasonic dhe extra zvoqnika

Centrallos me alarm dhe bllokad kunder vjedhjes

Drita Xenon

Regjistrim 1vit

Libren e servisit me vula per qdo servis

Rrypin e ndrum me 170892 km

Frenat e ndrrum para edhe mbrapa para 2jave

I importuar nga Belgjika dhe une jam pronari i par ne ks (vetem 1 pronar ks )

Arsyja e shitjes osht se kam ble kerr te ri dhe ndrrim nuk baj. Te interesuarit mund te kontaktojn ne ket numer tele 049-626-334 edhe viber dhe mund te kontakojn vetem te interesuarit serioz qi jan, flm per mirkuptim me respekt Fatmiri

SHPALLJET TJERA