TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.04.2016, Në orën: 02:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 728 herë

Titulli : FIAT PUNTO CABRIOLET

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Punto

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Kabriolet

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2010

Përshkrimi

shitet Fiat punto 1.6 cabriolet ne gjendje shum te mir i ruajtun shum i ardhur nga Zvicra me servise te rregullta dhe kilometrazh te Garantuar
Fellne 15 shum tmira me goma tmira
hapje cabriolet extra ne Pull
Gjamat n Pull
me nje fjal fiati esht shum extra dhe i rujtum shum shum mir


045 292 015

SHPALLJET TJERA