TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.04.2016, Në orën: 02:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1803 herë

Titulli : Audi A6 -07 urgjent

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

Audi a6 avant 2007
2.0 TDI disell
Ndrusi automatik-tiptronik

i doganum 22.06.2015
serivis i krym ne zvicer
2 qelsa plus i kodeve dhe libri i serviseve
klim dy zonale
perde mrapa
super i rujtum
044266586

SHPALLJET TJERA