TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.04.2016, Në orën: 02:21 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 740 herë

Titulli : MINI COOPER CLUBMAN -10

Çmimi : 9,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mini Clubman

Ngjyra : Kaftë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 130,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2010

Përshkrimi

SHITET MINI COOPER CLUBMAN 1.6 BENZIN , VITI I PRODHIMIT 2010 , I SAPO ARDHUR NGA ZVICRRA , 134.000 KM TE GARANTUARA ME LIBER TE SERVISIT.

-KOMANDA NE TIMON
-NDEZJA E VETURES ME GISHT
-KLIMATRONIK DY ZONALE
-DRITAT XENON / BI-XENON
-ECO MODE , (GJATE PRITJES NE KOLONA DHE NE SEMAFORA FIKET VETURA AUTOMATIKISHT)
- 6 SHPEJTSI
-4 GOMA TE DIMRIT + 4 GOMA TE VERES
-MP3 CD PLAYER
-ABS / ESP / AIRBAGS.

VETURA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE DHE SHUM E RUAJTUR. TEL & VIBER: +37744388555

SHPALLJET TJERA