TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.04.2016, Në orën: 02:22 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1173 herë

Titulli : VW GOLF 5 , 2.0 TDI -2004, 6 SHPEJTSI

Çmimi : 6,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes Veturen VW GOLF 5 , 2.0 TDI 140 PS, VITI I PRODHIMIT NE MUAJIN E 10 TE 2004 , 6 SHPEJTSI MANUAL
RRETH 200.000 TE KALUARA ORIGJINALE
VETURA ESHTE E RUAJTUR SHUM
PER ME SHUM INFORMATA KONTAKTONI NE KETA NUMRA 049302900 DHE 044289214
CMIMI I DISKUTUESHEM

SHPALLJET TJERA