TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.04.2016, Në orën: 02:33 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 6544 herë

Titulli : AUDI A8 TDI RKS FULL EXTRA

Çmimi : 8,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A8

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 4000

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes Audi a8 4.0 tdi bi turbo ne gjendje perfekte me sservis koplet te sapoperfunduar po ashtu edhe regllazh kopjuterike Vetura osht e saporegjistruar dmth posedon 1 vit regjistrim. Osht full extra ndezje me gisht shpejtsi ne timon karrika me nxemje dvd navi tv ulset me rrym dhe me nxemje shiber Airmatik lleda ne tapacira fabrikisht Ksenon drita ne kthesa Dyrt hapen automatikisht mjafton me pas qelsin afer vetit. me nje fjal full extra.
Vetura nuk osht ne hipotek.
bojm edhe ndrrime
+37745641166 viber
049744445
044406655

SHPALLJET TJERA