TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.04.2016, Në orën: 02:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 6199 herë

Titulli : VW Golf 4 1.6 Benzin-Pa Dogan I Ardhun nga Zvicra

Çmimi : 1,350 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 1998

Përshkrimi

Shes Golf 4. 1.6 Benzin 4 Dyer Centrall Shiber Automatik 4 Gjamat Elektronike Air Bag Abss Hidroulik Shtomat e zeza fabrikisht Fellga dhe Goma te reja KM te Garantume Akumullatorin e ri e ka dje ja kom ble te ri Ne gjendje shum te mire i ardhun nga Zvicra asht shum i rujtun dhe i pastert nuk ka as ni defekt punon teper mire qdo sen i punon shpenzimet i ka teper te vogla amotizerat e reja i ka asht i servisum ne Zvicer. Asht Tip Top
Vetura i ka Gjamat e Zeza me Llaser nuk jan me Folia jan originale te zeza edhe ne librez shkrujn qe jan te lejume.
Tel dhe Viber. 044 542 582

SHPALLJET TJERA