TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.04.2016, Në orën: 02:38 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 845 herë

Titulli : BMW 316

Çmimi : 4,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 316

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 110,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2002

Përshkrimi

1.8 benzin
Ne gjendje perfekte
Nje pronar e ka vozitur veturen ne kosov
Ne gusht te vitit 2014 eshte doganuar dhe regjistruar per her te pare
Per qdo informacion lajmrohuni ne telefon
Vetura ka regjistrim deri me 14 gusht 2016

SHPALLJET TJERA