TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.04.2016, Në orën: 02:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1172 herë

Titulli : Peugeot 207 1.4 HDI (Dizell)

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 207

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2007

Përshkrimi

Shes Peugeot 207 1.4 (Dizell) me dogan te paguar , Viti i prodhimit 11/2007 ,Ngjyr e kuqe metalike
Vetura posedon:
- Klim
- Board kompjuter
- Xhama dhe Pasqyre elektronike
- Mbyllje qendore
- Cd radio ..... etj etj


Audi , VW , Golf , Mercedes , Opel , BMW , Ford , Peugeot , Citroen , Renault , Toyota

SHPALLJET TJERA