TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.04.2016, Në orën: 02:45 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 818 herë

Titulli : MINI COOPER

Çmimi : 4,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mini Cooper

Ngjyra : Verdhë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2002

Përshkrimi

INI COOPER 1.6 BENZIN
VITO 2002
REGISTRIM 1 VJET
VETURA POSEDON :KLIM ,ABS,CENTRAL
PANORAM KREJT ,FELLNA ETJ..
VETURA NE GJENDJE TE RREGULLT MRENA ASHTU EDHE JASHT DHE I BUKUR
QMIMI 4500 NDRIM I MUNDSHM
PER ME SHUM INFORMATA :
045 495 336
JU MIR PRESIM

SHPALLJET TJERA