TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.04.2016, Në orën: 02:46 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1123 herë

Titulli : VV Golf 4 1.9 TDI -00

Çmimi : 2,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2000

Përshkrimi

Shitet VV Golf 4 1.9 TDI me (I) te Kuqe viti 2000 I sapo ardhur nga Zvicerra .Kilometra te Sigurta me liber te servisit.Klimatronik,Gjama me rrym.Bord Kompjoter .Me felga te Bukura kuk per bartje pa dogan shum i bukur dhe i rujten pres bleres serioz.+37744674591.

SHPALLJET TJERA