TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.04.2016, Në orën: 02:51 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 963 herë

Titulli : BMW X5

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2008

Përshkrimi

Bmw x5
3.0 diesel
2008
Automatik
Targa te huaja
Sport packet
Km 155000
Liber historise
Gjendje perfekte. Vetura shitet me marveshje , si dhe mund te behet edhe ndrrim me banes

SHPALLJET TJERA