TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.04.2016, Në orën: 12:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2507 herë

Titulli : BMW X6 23,500 €

Çmimi : 23,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 197

Motori (kubik) : 3500

Viti : 2009

Përshkrimi

Shitet X6 3.5 X Drive BiTurbo
Vetura eshte e posardhur dhe eshte me te gjitha serviset e kryera.
Kilometra me garancion.

SHPALLJET TJERA