TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.04.2016, Në orën: 15:38 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 278 herë

Titulli : Shes Kombi Iveko 35-13

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Autobusa & Furgona

Përshkrimi : Shes kombi Iveco me dy pal rrota mbrapa ne gjendje Te mire viti 2003 dritaret me rryme (dupllake) ngjyre e bardhe max per me Shume info kontakto ne nr 044/259-069 dhe viber +377/44-259-069

SHPALLJET TJERA