TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.04.2016, Në orën: 16:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 743 herë

Titulli : Shes opel astra e aksidentuar

Çmimi : 3,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Astra

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 140

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2005

Ekstra : Alarm, Pasqyra Elektrike

Përshkrimi

Shes opel astra e aksidentuar te prishta i ka veq dy dyert eedhe trapin e mram pak si dhe 1 airbag i qelun . Ne motor nuk osht e prekur fare me fjal tjera ka nje performance te shkelqyee te motorit 140 mij te kalume te garantuara . Don investim jo me shum se 500 eur per me regullu me tabela rks .

SHPALLJET TJERA