TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.04.2016, Në orën: 01:30 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1525 herë

Titulli : Audi B4 Dizell TDI 6 Muaj Regj. -93

Çmimi : 2,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1993

Përshkrimi

Shes Audi 80 (B4) Dizell (1.9-TDI)
Osht dizell FABRIKISHT
Ngjendje Perfekte
I ruajtur si mbrenda ashtu edhe jasht
Asnje grrith nuk e ka
nuk osht i kalbt dhe i salldum ne pod
Gjith mbrenda ka nejt ne Garazhd
Ngjyr e gjelber metalike
Pa as ni Vrejtje qe eshte me e vogla
Hargjimet shum te vogla
Uljen nuk e hargjon
Per me investu nto ski as mat voglen nevoj
Te gjitha serviset i ka te kryera
Vetur komode,Klasike,Optike''Vetur Familjare''
Ne hipotek nuk osht
Posedon:
Turbo Dizell Ingjeksion
RKS 6 muaj
Servo
ABS
KLIM
Hidaulik
Rripat e siguris (perpara edhe mbrapa)
Dritat e mjegulles
Xhamat elektronik
Pasqyret Elektronik
Vollanin hidrolik
E ka te figuruar 220 KM/H
Karrikat me nxemje edhe gjamat gjithashtu
Fellne te AUDI-s Original R15 Me goma te reja
Centrall
Alarm
Dyert hapen she mbyllen shum leht
(nuk ke nevoj me i rropllu)
Mbyllje me digitron
Dollapin me qeles
Uljen e re te ndrrum me 04.04.2016
Kasetofon me CD,AUX Radio ETJ
Marsht ''Manual''-5+R
''VREJTJE'' :
Vetura nuk osht ne hipotek ose penga bankare
Perkthimi behet mbrenda ores


Per ma shum na kontakto ne NR:
044 197 311
049 197 324
WIBER:
044 762 388

SHPALLJET TJERA