TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.04.2016, Në orën: 01:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1825 herë

Titulli : Touran 2.0 TDI 2006 i sapoardhur nga CH, PA DOGAN

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Touran

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes Touran 2.0 Diesel TDI viti i prodhimit ne fund te 2006 i sapoardhur nga ZVICRRA PA DOGAN.

Minjaqin Automatik DSG.

Karakteristikat: FULL EXTRA

Ngjyr e Zez Metalike

Abs

Airbag ntgjitha anet

Esp

KlimaTronic dy zonale

Karrigat Lkur

Board Kompjuter

Gps (Navigacion)

Tempomat

Shiber Elektrik

Dritaret dhe pasqyret elektrike

Pasqyret me nxemje

Dyrt centrall me telekomand me Dy qelca

Karrigat me Nxemje

Kuk per terheqje te rimorkios

4 goma treja me Fellne treja pa asni gervishje

5 Ulse

Senzora tparkingut

Kilometrat 210.000Km te Garantuara me Liber te Servisit

Kaishin rebraqni eka te ndrrun me 191.000Km me Liber te Servisit

Vetura eshte ne gjendje perfekte me te gjitha serviset e kryne ne Zvicerr nuk ka nevoj per asnje investim perpos doganes.

Per mashum informata vetem blersit serioz, mund te kontaktoni edhe permes Viber

Tel: 044.64.80.52
Viber: 044.64.80.52
SHPALLJET TJERA