TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.04.2016, Në orën: 09:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 504 herë

Titulli : Mercedes Benz 250 D 86

Çmimi : 1,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes 250

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 22,000

Motori (kubik) : 2;5

Viti : 86

Ekstra : CD Player, Xhama Elektrikë, Radio

Përshkrimi

Shes mercedes benz 250 d matorr shum t mir ec mir dhez mir osht shum i mirmbajtun ka karrika lkur gumat te reja t4 regjstrim 1 vit po ka munges tabelav si t vin tabelat mund te perkthehet kerri hipotek so perkthimi i menihershum kontakto ne viber +38649280410 dhe +37744831746

SHPALLJET TJERA