TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.04.2016, Në orën: 09:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 102 herë

Titulli : Golf 1.6 dizell Bajm edhe ndrrim

Çmimi : 950 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 22,000

Motori (kubik) : 1:6 D

Viti : 86

Përshkrimi

Shes golf 2 1:6 dizell gjith fabrikisht osht shum ne gjendje te rregullt ka 5 shpejsi ec mir dhez mir as sban as sgjun as sdridh vetur familjare ka regjistrim edje 11 muj e 2 jav se frik o regjistru per m shum info kontako ne viber +38649280410 dhe +37744831746
perkthimi i menihershum vetura so hipotek

SHPALLJET TJERA