TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.04.2016, Në orën: 10:17 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 51 herë

Titulli : Shërbime Pastrimi

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Pastrim dhe Mirëmbajtje

Përshkrimi : XoXo Express ofronë sherbime të pastrimit në qytetin e Gjakovës.

Ju mirëpresim. 044 801 101

SHPALLJET TJERA